Türk Telekom A Nasıl Geçiş Yapabilirim?(En iyi çözüm)

Numaranızı Türk Telekom‘a taşımak ve yeni hat başvurusu için yukarıdaki formu doldurabilir veya MOBIL yazıp 6606’ya SMS gönderebilirsiniz. Siz de hemen numara​nızı Türk Telekom‘a taşıyarak ya da yeni hat talebinde bulunarak Türk Telekom‘un faturalı ve faturasız tarife, paket ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Hattımı başka bir operatöre nasıl taşırım?

Numaranızı taşımak istediğiniz operatörün bayisine gidin. Kimlik, ehliyet veya pasaport gibi resmi evraklar beraberinden götürülmelidir. Numara taşınırken geçmiş fatura dokümanı istenebilir. Dilediğiniz pakete seçerek numara taşıma işleminiz tamamlanır.

Türk Telekom faturasız hattan faturalı hatta nasıl geçebilirim?

Faturasız hattımı faturalı hatta çevirmek istiyorum, ne yapmam gerekir? Aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şirket yetkiliniz Türk Telekom İletişim Merkezi’ne başvuru yaparak veya bu belgelere dilekçesini de ekleyip Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine fakslayarak taleplerini iletebilirler.

Türk Telekom’a geçiş kaç TL?

Sizde hemen numaranızı Türk Telekom’a taşıyın diye numara taşıma işlemi ücretsizdir. Faturalı ya da faturasız dilediğiniz Türk Telekom tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

Numara taşıma işlemi ne kadar sürer?

Numara taşıma işlemi kaç gün sürer? Numara taşıma işlemi yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde iletişiminiz kesintisiz olarak devam eder. Aşağıdaki formu doldurarak, numara taşıma talebinizi tık diye bize iletebilirsiniz.

You might be interested:  Ilk Türk Uydusu Uzaya Ne Zaman Fırlatıldı?(EN iyi 5 ipucu)

Numara taşıma ücreti ne kadar?

Numara Taşıma Numaramı taşımak ücretli midir? Hayır, herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Operatör değişikliği ne zaman yapılmalı?

Kullandıkları numarayı farklı bir operatöre taşıyan vatandaşlar yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde istedikleri operatöre geçiş yapabiliyor. Burada tek dikkat edilmesi gereken mevcut operatöre verilmiş bir taahhüt olup olmadığıdır. Verilmiş taahhüte göre kullanıcıya borç çıkarılabilir.

Faturasız hattan faturalıya geçiş ne kadar sürer?

Numara taşıma işlemi yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde tamamlanabilmektedir.

Türk Telekom soz 5555 nedir?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555 ‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Faturalıdan faturasıza geçiş kaç gün sürer?

Faturalı hattan, faturasız hatta geçiş işlemi yaparken herhangi bir kısıtla karşılaşır mıyım? Evet. – Aktivasyon yapıldıktan sonra ilk 30 gün içerisinde şebeke içi geçiş yapılamamaktadır. – Şebeke içi geçiş yapıldıktan sonra 30 gün içerisinde tekrar şebeke içi geçiş yapılamaz.

Türk Telekom hat taşıma ücretli mi?

Numara Taşıma / Yeni Hat Başvurusu. Numaranızı Türk Telekom ‘a ücretsiz olarak taşıyabilir veya yeni hat başvurusunda bulunabilirsiniz. Girdiğiniz numara Türk Telekom ‘a ait olduğu için numara taşıma talebinizi gerçekleştiremiyoruz. Türk Telekom ‘a taşımak istediğiniz numarayı girerek devam edebilirsiniz.

Türk Telekom a geçiş kaç gün sürer?

Genel numara taşıma süreci maksimum 4 gün içinde sonuçlanmaktadır. Türk Telekom mobile yasal sahibi olduğunuz numaranızı taşıma talebinizi iletmek için size en yakın Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da web sitemizdeki online başvuru formundan talep bırakabilirsiniz.

Hat değişikliğinde kalan tl ne olur?

Kısa adıyla BTK, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun hayata geçirdiği yeni düzenleme ile faturasız hatlar – ön ödemeli hatlarda Kalan Bakiyeler hat sahiplerine iade edilmek zorunda. İade edilmeyen Bakiyeler Bundan Böyle Operatörlere Kalmayacak!

You might be interested:  Atatürk Türk Dil Kurumunu Ne Zaman Ve Ne Amaçla Kurulmuştur?(Soru)

Operatör değişikliğinde hat kaç günde açılır?

Hat taşıma işlemlerinin tamamlanması, mevcut operatörünüzdeki onay süreçlerine bağlı olarak 4 gün kadar sürebilmektedir. Hattınız kullanıma açıldığında SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Numara taşımak için ne kadar süre geçmeli?

Numara taşıma kaç ayda bir yapılabilir ya da numara taşıma ne kadar sıklıkla yapılabilir diye merak ediyorsanız, numara taşıma bekleme süresi 2015 yılında kaldırıldı. Yani bir diğer deyişle numara taşımada 90 gün bekleme süresi artık yok.Sadece yeni hatlarda numara taşıma için 3 ay beklemeniz gerekir.

Numara taşımada hat kaç günde açılır?

Hattınızı teslim aldıktan sonra yaklaşık 1 gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hat taşıma işlemlerinin tamamlanması, mevcut operatörünüzle bağlantılı onay süreçlerine istinaden 4 gün kadar sürebilmektedir. Hattınız kullanıma açıldığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *