Türk Telekom 2 Gb Internet Paketi Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Paket Bilgisi Şimdi herşey dahil paket kullananlara 2 GB Ek İnternet Paketi sadece 23 TL! Eğer herşey dahil paket kullanıyorsanız ve ek internet ihtiyacınız varsa hemen EK2GB yazıp 5555’e SMS gönderin size özel bu fırsattan faydalanın!

Türk Telekom 2 GB internet nasıl alınır?

Türk Telekom mevcut mobil müşteriler; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife fiyatına ek sadece 7 TL ödeyerek paket/tarifelerine 2GB internet daha ekleyebileceklerdir.

Türk Telekom 2 GB internet paketi nasıl iptal edilir?

Paketinizi iptal etmek için IPTAL NET 2GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir. Paketinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Haftalık 2 GB ne kadar?

Paket Bilgisi 1 Haftalık 2GB Cepten İnternet Paketi sadece 18 TL! 1HAFTA 2GB yazıp ​5555’e gönderin. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 18 TL’dir. Paket kapsamında, geçerlilik süresi boyunca 2 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.

You might be interested:  Türk Telekom Online Işlem Şifresi Nasıl Alınır?(Çözülmüş)

Türk Telekom 1 gb internet ne kadar?

Paket Bilgisi Aylık 1GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 22 TL! AYLIK 1GB yazıp 5555e gönderin.

Faturalı hatta ek internet nasıl alınır Turk Telekom?

Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi için KALAN AYLIK EK 1GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK2GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK4GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom ekstra 2 GB nasıl yapılır?

Paket Bilgisi 4.5G hızında ek 2GB cepten internet 12 ay pakette kalma sözünüze ayda sadece 11TL! 2GB EK yazıp 5555’e gönderin.

Türk Telekom eşsiz 2 GB nasıl iptal edilir?

Eşsiz 1GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 1GB, Eşsiz 2GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 2GB, Eşsiz 3GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 3GB, Eşsiz 5GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 5GB yazıp 5101’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde

Türk Telekom ek internet paketi iptali nasıl yapılır?

Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler IPTAL 2GB EKSTRA yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

Türk Telekom internet paketi nasıl iptal edilir?

Türk Telekom paket iptali işte bu kadar kolay. SMS ile problemi çözmek istiyorsanız, “ IPTAL ” yazdıktan sonra paket ismini de yanına ekleyerek “5555” e mesaj atabilirsiniz. Türk Telekom abonesi iseniz ve paketlerinizi iptal ettirmek istiyorsanız yukarıda yazan tüm işlemleri uygulayabilirsiniz.

Türk Telekomda ek paket nasıl alınır?

Ek paketlerimizi 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ve mağazalarından, Online İşlem Merkezi ve Mobil Online İşlem Merkezimizden satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Kapanan Hat Nasıl Açılır Türk Telekom?(Soru)

100 MB internet paketi ne kadar gider?

Paket Bilgisi Cepten Günlük 100MB İnternet paketini sadece 1,9 TL ödeyerek almak için GUN yazip 5555 ‘e göndermeniz yeterli. Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurt içi İnternet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. GUN yazıp 5555e gönderin.

Turkcell Haftalık 2 GB internet paketi nasıl yapılır?

​1 hafta boyunca geçerli olan 2 GB İnternet Paketi ‘ni internet paketinize ek olarak alın, internet keyfini dilediğinizce yaşayın.

  1. 2 GB İnternet Paketinden kurumsal faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.
  2. Satın almak için CEPTEN 1HAFTALIK 2GByazıp 2200’a sms gönderebilirsiniz.
  3. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

1 GB internet ile ne kadar video izlenir?

Veri Tasarrufu: 1 GB veri ile yaklaşık 6 saat yayın izlenebiliyor.

Türk Telekom 5 gb ne kadar?

Paket kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde 5 GB internet sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 15 TL’dir. Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri ve Mobil Online İşlemler Uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

Türk Telekom 10 GB internet ne kadar?

Aylık 10GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 48 TL! AYLIK EK 10GB yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 48 TL’dir. Paket kapsamında, her fatura döneminde 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *