Türk Telekom 1 Gb Internet Ne Kadar?(Soru)

Paket Bilgisi Cepten Haftalık 1GB İnternet paketini 16 TL’ye kullanmaya başlamak için HAFTA1 yazıp 5555 ‘e göndermeniz yeterli. Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurt içi İnternet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.

Türk Telekom 1 GB internet kaç TL?

Ek 1 GB Cepten İnternet Paketi ile 30 gün boyunca geçerli 1 GB Cepten İnternet, sadece 5 TL!

Türk Telekom 2 gb internet ne kadar?

Paket Bilgisi Aylık 2GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 25 TL! AYLIK 2GB yazıp 5555e gönderin.

Türk Telekom 1 GB internet nasıl alınır?

Paket Bilgisi Bu paketi Türk Telekom Mobil Online İşlemler üzerinden de satın alabilirsiniz. HAFTA1 yazıp 5555e gönderin.

Türk Telekom günübirlik internet nasıl yapılır?

Günlük 100 MB İnternet Paketi için KALAN GUN yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Günlük 1 GB İnternet Paketi için KALAN GUN1 yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom 2 GB internet nasıl alınır?

Türk Telekom mevcut mobil müşteriler; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife fiyatına ek sadece 7 TL ödeyerek paket/tarifelerine 2GB internet daha ekleyebileceklerdir.

Haftalık 2 gb internet ne kadar?

1HAFTA 2GB yazıp ​5555’e gönderin. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 18 TL’dir. Paket kapsamında, geçerlilik süresi boyunca 2 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.

You might be interested:  Geleneksel Türk Tiyatrosu Oyuncuları Nasıl Hazırlanır?(EN iyi 5 ipucu)

Türk Telekom 2 GB internet paketi nasıl iptal edilir?

Paketinizi iptal etmek için IPTAL NET 2GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir. Paketinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB internet ne kadar?

Aylık 10GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 48 TL! AYLIK EK 10GB yazıp 5555e gönderin. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 48 TL’dir. Paket kapsamında, her fatura döneminde 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom 5 GB internet ne kadar?

Paket kapsamında 30 gün boyunca yurt içinde 5 GB internet sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 15 TL’dir. Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri ve Mobil Online İşlemler Uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *