Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Kim?(EN iyi 5 ipucu)

ÜST YÖNETİM

Dr. E. Baturalp PAMUKÇU Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür
Cem EKİZ Genel Müdür Yardımcısı Mali ve İdari İşler
Emrah Balkan Genel Müdür Yardımcısı Teknik ve Reasürans,Hasar,Aktüerya
Yasemin ÖZEL Grup Müdürü Satış Pazarlama

Türk Nippon Sigorta sahibi kimdir?

2000 yılında %96.24 hissesi Tasarrufu Mevduat Sigorta Fonu’na geçen Türk Nippon Sigorta, 2001 yılının Ekim ayında HNS grup tarafından satın alınmış ve Kasım 2008 tarihine kadar HNS Grup bünyesinde kaldıktan sonra, çoğunluk hissesi Harel Grup tarafından satın alınmıştır.

Harel Grup hangi ülkenin?

Harel Sigorta Yatırımlar ve Finansal Hizmetler Ltd. 70 yılı aşan sektör tecrübesi ve yaklaşık %18.5 pazar payı ile İsrail’in en büyük finans ve sigorta gruplarından biridir. Sağlık ve Hayat Dışı branşlarda 1. sırada, Hayat branşında 2. sırada ve Emeklilik fonlarında 4. sırada yer almaktadır.

Baturalp Pamukçu kimdir?

E. Baturalp Pamukçu iş yaşamına 1990 yılında, sigortacılık kariyerine ise 1993 yılında Aksigorta’da başladı. Aksigorta’da çeşitli kademelerde yöneticilik yapan Pamukçu, 2003 yılında Ankara Sigorta’da Teknik, Hasar ve Bilgi İşlem Bölümlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Nippon hangi ülkede?

Nippon Paint, 1881 yılında kurulmuş Japonya merkezli boya ve boya kimyasalları üreten çok uluslu şirket.

Türk Nippon Sigorta ne zaman kuruldu?

2007 yılında, İspanya ve Güney Amerika’nın en büyük sigorta grubu olan MAPFRE ‘nin, Çukurova Holding hisselerinin %80’ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihinden itibaren MAPFRE GENEL SİGORTA; Ekim 2016 tarihinden itibaren de MAPFRE SİGORTA unvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

You might be interested:  Türk Halk Müziği Ne Zaman Çıkmıştır?(Mükemmel cevap)

Türk Nippon Sigorta nerede geçerli?

Türk Nippon Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

  • Hastane. Gaziosmanpaşa. Yıldız Academia Hastanesi.
  • Hastane. Ümraniye.
  • Tıp Merkezi & Poliklinik. Üsküdar. Örnek Tıp Merkezi.
  • Hastane. Bağcılar. Medicine Hospital.
  • Tıp Merkezi & Poliklinik. Ümraniye. Çamlık Tıp Merkezi.

Axa sigorta kime ait?

AXA OYAK Holding kuruldu. Oyak Sigorta, Nordstern İmtaş Sigorta, AXA OYAK Hayat Sigorta ve Nordstern İmtaş Hayat Sigorta ‘daki AXA ve OYAK’a ait hisseler AXA OYAK Holding’e devredildi.

Nippon ne demek Japonya?

Nippon (Hiragana: にっぽん) Japonya ‘yı ifade eden kanji 日本’nin bir okumasıdır.

TNS kasko nedir?

Aklınıza gelen başınıza gelmeden önleminizi alın ve Türk Nippon güvencesiyle tanışın. Türk Nippon Sigorta, aracınızı kazalara, hırsızlık olaylarına ve olası her türlü riske karşı güvence altına alıyor. Hasarlarınızı en kısa sürede gidererek sizi hesapta olmayan masraflardan kurtarıyor.

TNS VIP servis nedir?

İlgili hizmet paketi, Türk Nippon Sigorta müşterilerinin hasarsızlık indirimini korurken, aynı zamanda pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. ” TNS VIP Servis ” kapsamında Türk Nippon Sigorta müşterileri, hasar onarımını RS servislerinde ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *