Türk Işi Dondurma Ne Kadar Izlendi?(EN iyi 5 ipucu)

Türk İşi Dondurma, vizyonda öyle hit bir yapım olmamasına karşın sadece 116.599 kişi tarafından izlendi. Film bu seyirci sayısıyla Captain Marvel’ın ardından haftanın en çok izlenen ikinci filmi oldu.

Türk işi dondurma konusu gerçek mi?

Turkish’i Dondurma, Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk ‘ün ülkeleri için verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Başrollerinde ünlü oyuncu Ali Atay, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstengil gibi ünlü isimlerin bulunduğu Türk İşi Dondurma filmi konusunu gerçek, yaşanmış bir hikayeden alıyor.

Türk işi dondurma kaç yaş üstü?

13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir.

Türk işi dondurma kimin filmi?

Yerli film Türk İşi Dondurma, 2018 yılında vizyona girdi ve milyonlarca kişinin beğenisini topladı. Filmin yönetmenliğini Can Ulkay üstlenmiştir ve yapımcısı da Mustafa Uslu’dur. Senaryosu Gürkan Tanyaş tarafından kaleme alındı.

Türk işi dondurma nerede çekilmiştir?

Senaryosu Gürkan Tanyaş’a ait olan, yönetmen koltuğunda Can Ulkay’ın oturduğu Türk İşi Dondurma filmi çekimleri İstanbul Kemerburgaz’da çekildi. Filmin çekimleri için 4 aylık çalışma yapıldı ve 7 bin metrekarelik kocaman bir film seti kuruldu.

Türk işi dondurma nerede?

Türk İşi Dondurma oyuncu kadrosunda Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu yer alıyor. Türk İşi Dondurma hangi ülkede nerede çekildi? Türk İşi Dondurma filmi Avustralya’da geçse de film İstanbul Kemerburgaz’da çekilmiştir.

Çılgın dondurma Mehmet nereli?

Antalya’da yaşayan ve TikTok’ta 14.5 milyon takipçiye ulaşan Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç’in nasıl üne kavuştuğu araştırılıyor.

You might be interested:  Çobanoğulları Nerede Hüküm Sürmüş Olan Bir Türk Beyliğidir?(Mükemmel cevap)

Türk işi dondurma Hangi tür?

Turkish ‘i Dondurma, Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk ‘ün ülkeleri için verdikleri mücadeleyi konu ediyor. İngilizler’in Avustralya’da asker devşirmek için broşür dağıttığını öğrenen iki Türk, ülkelerinde veremedikleri mücadeleyi Avustralya’da vermeye karar verir.

Türk işi dondurma kaç dakika?

Çılgın Dondurmacı olarak tüm Türkiye’de ünlenen Mehmet Dinç hakkında öğrenilmek istenen konulardan birisi de nerede yaşadığı oldu. Antalya’da yaşayan ve dondurmacılık yapan Mehmet Dinç kısa bir süre içerisinde Tiktok’ta 8,4 milyon aboneye ulaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *