Türk Işi Dondurma Filmi Nerede Çekildi?(Çözülmüş)

Senaryosu Gürkan Tanyaş’a ait olan, yönetmen koltuğunda Can Ulkay’ın oturduğu Türk İşi Dondurma filmi çekimleri İstanbul Kemerburgaz’da çekildi.

Türk işi dondurma Gerçek Hikaye mı?

Turkish ‘i Dondurma, Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk ‘ün ülkeleri için verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Başrollerinde ünlü oyuncu Ali Atay, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstengil gibi ünlü isimlerin bulunduğu Türk İşi Dondurma filmi konusunu gerçek, yaşanmış bir hikayeden alıyor. Yıl 1915.

Türk işi dondurma kimin filmi?

Yerli film Türk İşi Dondurma, 2018 yılında vizyona girdi ve milyonlarca kişinin beğenisini topladı. Filmin yönetmenliğini Can Ulkay üstlenmiştir ve yapımcısı da Mustafa Uslu’dur. Senaryosu Gürkan Tanyaş tarafından kaleme alındı.

Türk işi dondurma Hangi tür?

13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir.

Turkish Ice Cream filmi gerçek mi?

Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun, yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlendiği Turkish ‘i Dondurma, şimdiden heyecan yarattı. Çanakkale Savaşı sırasında Anadolu’ya dönmek isteyen Avustralya’daki iki Türk ‘ün hikayesini anlatan film gerçek bir hikayeden esinlendi.

Çılgın dondurma Mehmet nereli?

Antalya’da yaşayan ve TikTok’ta 14.5 milyon takipçiye ulaşan Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç’in nasıl üne kavuştuğu araştırılıyor.

Türk işi dondurma kaç izlendi?

Türk İşi Dondurma, vizyonda öyle hit bir yapım olmamasına karşın sadece 116.599 kişi tarafından izlendi. Film bu seyirci sayısıyla Captain Marvel’ın ardından haftanın en çok izlenen ikinci filmi oldu.

Türk işi dondurma kaç dakika?

Turkish ‘i Dondurma, Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk ‘ün ülkeleri için verdikleri mücadeleyi konu ediyor. İngilizler’in Avustralya’da asker devşirmek için broşür dağıttığını öğrenen iki Türk, ülkelerinde veremedikleri mücadeleyi Avustralya’da vermeye karar verir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *