Türk Hava Yolları Öğretmen Indirim Nasıl Uygulanmaktadır?(Çözülmüş)

Bilet almadan önce Miles Smiles üyelik hesabınıza giriş yapın. Bilet alımına başlarken, ana sayfadaki uçuş arama bölümünün sonunda yer alan “kabin ve yolcu seçimi” alanında “Öğretmen” seçeneğini işaretleyin. Uçuşunuzu seçtikten sonra indirimli fiyatı sayfanın en alt kısmında görebilirsiniz.

THY öğretmen indiriminden nasıl faydalanılır?

Kampanyadan yararlanabilmek için Miles&Smiles üyeliği zorunlu olacağından THY internet sitesi üzerinden Miles&Smiles üyeliği yoksa oluşturulması, söz konusu üyelik hesabından kimlik numarası girilmesi ve “Kişisel Bilgilerim” kısmında “ Öğretmen ” alanının işaretlenmesi gerekiyor.

THY öğrenci bagaj hakkı nasıl kullanılır?

Öğrenci yolcu tipi seçilerek alınan biletlerde 40 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Parça başı konsepti ile yapılan uçuşlarda bagaj hakkı 23 kg x 2 olarak uygulanacaktır. Gidiş ve dönüş uçuşları arasında en uzun kalış süresi 12 aydır. Öğrenci indirimi ile alınan biletlerde ilk değişiklik ücretsiz olarak yapılmaktadır.

THY Flyday ne demek?

Türk Hava Yolları ‘ndan ‘Friday Flyday ‘ kampanyası, uçuşlarda yüzde 30’a varan indirim. TUSİB üyesi Türk Hava Yolları, ‘Friday Flyday ‘ isimli bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Ekonomi sınıfında 25% ve Business sınıfında 30% indirim uyulanıyor.

You might be interested:  Türk Kahve Nasıl Yapılıyor?(Çözülmüş)

Türk Hava Yolları promosyon kodu nasıl uygulanmaktadır?

İndirim, yalnızca Türk Hava Yolları ve AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen Economy Class uçuşlarda geçerlidir. TURKIYEKAZANACAK promosyon kodu, ödeme sayfasında ödeme tipi seçildikten sonra görüntülenen promosyon kodu alanına girilerek indirimli ücretlerden yararlanılabilir.

Öğretmen uçak indirimi nasıl alınır?

Miles&Smiles hesabınızın “ İndirim Seçenekleri” kısmına girip “ Öğretmen ” alanını işaretleyin. Bilet almadan önce Miles&Smiles üyelik hesabınıza giriş yapın. Bilet alımına başlarken, ana sayfadaki uçuş arama bölümünün sonunda yer alan “kabin ve yolcu seçimi” alanında ” Öğretmen ” seçeneğini işaretleyin.

Hızlı trende öğretmen indirimi var mı?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü tarafından Öğretmenler Günü Kampanyası kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda, Bakanlıkça onaylanan özel okullarda ve yüksek eğitim kurumlarında görevli öğretmenlere, 24-30 Kasım döneminde yüksek hızlı tren (YHT) ve ana hat tren

Türk Hava Yolları Dış Hatlar bagaj hakkı kaç kilo?

Bagaj kuralları Tüm uçuşlarımızda tek parça bagajınızın ağırlığı en fazla 32 kg olabilir. 32 kg’dan ağır bagajlarınızı tek parça olarak uçuşa kabul edemiyoruz.

Uçaklarda Öğrenci indirimi var mı?

Öğrencilere Anında Yüzde 25 İndirim Fırsatı! Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde öğrenci belgesini ibraz eden ve 24 yaşını geçmemiş öğrencilere %25 indirim uyguluyor. Öğrenciler doğrulama sistemi ile öğrenci belgesi ibraz etmeden otomatik olarak %25’lik indirimden faydalanabilecekler.

THY öğrenci indirimi 2021 ne kadar?

Bayrak taşıyıcı, avantajlarla dolu yeni öğrenci programını lansmana özel bir kampanya ile duyurdu. Bu kapsamda öğrenciler 18 Haziran 2021 tarihine kadar yapacakları uçuşların biletlerini 15 Şubat 2021 tarihine kadar satın almaları halinde lansmana özel yüzde 20’ye varan indirimlerden faydalanabilecek.

Turk Hava Yollari test istiyor mu?

İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre, 6 Eylül 2021 (dahil) tarihinden itibaren iç hat uçuşlarımızda check-in sırasında HES kodu aracılığıyla aşılı/geçirilmiş hastalık veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi şartı aranacaktır.

You might be interested:  Türk Telekom Arayan Numara Kim?(Çözülmüş)

THY kilo başı kaç TL?

Yurtiçi direkt uçuşlarda Business Class, EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly uçuş sınıflarının tümünde bagaj hakkı aşımlarında kilogram başına 12 Türk Lirası ödenmesi gerekmektedir. Yurtiçi aktarmalı uçuşlarda ise bagaj aşımı tutarı kilogram başına 18 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Türk Hava Yolları bilet satışı var mı?

Her yıl milyonlarca uçak bileti satan Türk Hava Yolları ‘nın uçak biletlerine ulaşabileceğiniz kanallardan bir tanesi de oBilet. Türk Hava Yolları uçak bileti almak, online check-in işlemler ve bagaj hakkı ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için oBilet’i kullanabilirsiniz.

Uçak bileti alırken promosyon kodu nedir?

Promosyon Kodları, Rezervasyonda (Acente Ek Hizmetleri siparişi hariç olmak üzere) indirim elde etmek için promosyon kutusuna girebileceğiniz rakam ve harflerden oluşan bilgisayar tarafından oluşturulan benzersiz kodlardır.

THY Promo bilet ne demek?

Promosyonlu biletler, satın alındığı andan itibaren herhangi bir iptal, iade veya değişiklik yapılamayan biletlerdir. *Promosyonlu uçak biletleri fiyatları sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. *Promosyonlu biletler için iptal, iade ve değişiklik yoktur.

THY gazi indirimi nasıl yapılır?

Malül, gazi / gazi refakatçisi yolcular için ücretler üzerinden (ücret notları kontrol edilerek) %20 indirim uygulanır. Refakatçi indirimi gazi yolcunun sağlık raporu nedeni ile refakatçisi ile birlikte uçması gereken durumlarda uygulanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *