Türk Hava Yolları Öğrenci Indirimi Nasıl Yapılır?

Üyelik hesabınızda “Kişisel Bilgilerim” alanına girin, “İndirim Çeşitleri” kısmında “Öğrenci” seçeneğini işaretleyin ve “Kaydet” butonuna tıklayın. Sistem onay verdiği zaman öğrenci bildirimi işleminiz tamamlanacak. Artık Türk Hava Yolları ayrıcalıklarından yararlanmaya hazırsınız.

Uçak biletlerinde öğrenci indirimi var mı?

Öğrencilere Anında Yüzde 25 İndirim Fırsatı! Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde öğrenci belgesini ibraz eden ve 24 yaşını geçmemiş öğrencilere %25 indirim uyguluyor. Öğrenciler doğrulama sistemi ile öğrenci belgesi ibraz etmeden otomatik olarak %25’lik indirimden faydalanabilecekler.

Miles and Smiles öğretmen üyesi nasıl olunur?

Miles&Smiles hesabınızın “İndirim Seçenekleri” kısmına girip “ Öğretmen ” alanını işaretleyin. Bilet almadan önce Miles&Smiles üyelik hesabınıza giriş yapın. Bilet alımına başlarken, ana sayfadaki uçuş arama bölümünün sonunda yer alan “kabin ve yolcu seçimi” alanında ” Öğretmen ” seçeneğini işaretleyin.

Miles Smiles üyelik paralı mı?

Miles&Smiles, Türk Hava Yolları’nın özel yolcu programıdır. Üyelik için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır. Başvuru formları THY Satış Ofislerinden, THY check-in kontuarlarından ve THY kontuarlarından talep edilebilir.

Miles and Smiles ne demek?

Miles&Smiles; Türk Hava Yolları ve program ortağı havayolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan, program ortaklarında yaptığınız harcamalardan, Miles&Smiles anlaşmalı kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerden Mil kazandıran bir özel yolcu programıdır.

You might be interested:  Türk Hava Yolları Hangi Kredi Kartı Taksit?(Çözünme)

Pegasus Öğrenci indirimi var mı?

Öğrenci sınıfında, 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış öğrenciler yer almaktadır. İndirim işaretlemiş olmanıza rağmen indirim alınamayan ücretler promosyonel ücretlerdir. İndirimden yararlanabilmek için havalimanında kimlik ibraz edilmesi zorunludur.

Çocuğa uçak bileti alınır mı?

Uçak içerisindeki tüm kabinlere çocuk yolcu kabulü yapılır. 2-7 yaş arası çocuk yolcularımız sadece ebeveynlerinden biri veya en az 18 yaşında olan bir refakatçi ile beraber seyahat edebilirler. 7-12 yaş arası çocuk yolcularımız uçuşlarımızda tek başlarına veya refakat hostesi ile birlikte seyahat edebilirler.

THY 1000 mil kaç TL?

Ancak THY ‘den mil satın almaya kalktığınızda ise bu fiyat çok farklı bir tarifeye dönüşüyor. THY 1000 mili KDV dahil 30 dolardan satıyor. Bu da 40 bin mil için 1200 dolar (Yaklaşık 3671 TL ) yapıyor.

Miles&Smiles TK numarası nedir?

TK Numarası, Türk Hava Yolları Yolcu programının üye hesabıdır. Kazandığınız Miller bu numaralı Miles&Smiles üyelik hesabınızda birikir.

Miles and Smiles üyelik numarası nasıl öğrenilir?

Miles&Smiles üyelik numaramı hatırlayamıyorum, nereden öğrenebilirim? THY Miles&Smiles Müşteri Hizmetleri’nin 444 0 849 numaralı telefonunu arayarak veya Turkish Airlines mobil uygulaması içerisindeki Profilim alanından öğrenebilirsiniz.

Miles&Smiles Kimler Üye Olabilir?

Miles&Smiles üyeliği, hali hazırda özel yolcu programlarının yasayla serbest olduğu ve Miles&Smiles ‘ın sunulduğu herhangi bir ülkede mukim 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır; bu kişiler kişisel statüleriyle ilgili kurallara uydukları takdirde programa üye olabilirler.

THY de Öğrenci indirimi var mı?

İndirim, uluslararası tüm parkurlarda gidiş dönüş uçuşlarda baz ücret üzerinden %10 oranında uygulanmaktadır. Öğrenci indirimi ile alınan biletlerde ilk değişiklik ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ancak yapılan değişikliklerde sınıf farkından doğan ücret farkları alınabilir.

You might be interested:  Türk Parasını Koruma Kanunu Ne Zaman Çıkarıldı?(EN iyi 5 ipucu)

1 mil kaç para?

Biriktirdiğiniz her 100 mil 1 TL sayılır. Ayrıca seyahatle ilgili ödemelerinizin bir kısmını biriktirdiğiniz milleriniz, bir kısmını TL olarak ya da bir kısmını avans mille yapabilirsiniz.

En iyi mil veren kredi kartı hangisi?

Akbank Axess Wings Akbank’ın hizmete sunduğu Axess Wings de en iyi mil puan veren kartlar arasında gösterilmektedir. Bu kartta her 1,5 TL’lik alışverişe karşılık 1 mil kazanılmaktadır. Yurt dışı alışverişlerinde ise %25 daha fazla mil kazanılır.

Türk Hava Yolları Mil ne işe yarar?

Uçtukça Mil kazanabilir, kazandığınız Millerle ödül bilet düzenleyebilir, Shop&Miles’ta alışveriş yapabilir ve dahası akaryakıttan sağlığa, eğitimden araç kiralamaya birçok alanda avantajlardan faydalanabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *