Türk Hava Yolları Müdürü Kim?(En iyi çözüm)

Bilal Ekşi, 21 Ekim 2016 tarihinde ise Türk Hava Yolları A.O. Genel Müdürü olarak atanmış olup, görevine Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyeleri kimlerdir?

THY ‘de oluşan yeni yönetim şu şekilde: İlker Aycı (Başkan), Mecit Eş, Bilal Ekşi, Mithat Görkem Aksoy, Orhan Birdal, Melih Şükrü Ecertaş, Muzaffer Akpınar, Fatmanur Altun, Murat Şeker.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi kimdir?

Bilal Ekşi (1968, Rize, Türkiye), Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’sudur.

THY yi kim yönetiyor?

İlker AYCI, 2015 yılından bu yana Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanlığı yapmaktadır.

THY Genel Müdürü kim 2020?

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi.

THY uçuş işletme başkanı kim?

Aykut Alpa’nın yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın yeğeni Baran Gülbaran getirildi. Anka’dan Bora Erdin’in haberine göre THY Uçuş Eğitim Başkanı olarak görev yapan Sorumlu Kaptan Pilot Baran Gülbaran’ın Uçuş İşletme ‘den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandığı kurum tarafından duyuruldu.

Bilal Ekşi ne mezunu?

Bilal Ekşi, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden 1989 yılında mezun olmuştur. Meslekî hayatına, T.C. Bilal Ekşi, 21 Ekim 2016 tarihinde ise Türk Hava Yolları A.O.

THY Genel Müdürü Temel Kotil kimdir?

Doç.Dr. Temel Kotil, 21 Ekim 2016 tarihinde TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uçak Sanayii A.Ş. Genel Müdürlük görevine atanmıştır ve aynı zamanda, 29 Mart 2016’dan bugüne Şirketin Yönetim Kurulu Üyesidir. Evli ve dört çocuk babası olan Kotil ‘in birçok araştırma ve bilimsel yayını vardır.

You might be interested:  Türk Telekom Hangi Bankalar El Koydu?(Çözüm bulundu)

Bilal Ekşi kimdir nerelidir?

Bilal Ekşi, 1968 yılında Rize’de İkizdere ilçesinde doğmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden 1989 yılında mezun oldu.

THY mottosu nedir?

İşte THY ‘nin yeni sloganı! Türk Hava Yolları ( THY ) yıllardır kullandığı ‘Sizin Dünyanız’ anlamına gelen ” Globally Yours” adlı marka algısını değiştirdi ve yerine ‘Dünya Daha Büyük, Keşfet’ anlamına gelen, “Widen Your World”u kullanmaya başladı.

Türk Hava Yolları devlet kurumu mu?

1955’te 60 milyon TL, 1982’de 20 milyar TL olan sermaye, 1984’te 60 milyar TL’ye ulaştı. Türk Hava Yolları, kamu iktisadi kuruluşu statüsüne geçti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *