Türk Hava Yolları Lounge Nasıl Girilir?(En iyi çözüm)

Turkish Airlines Lounge kimler girebilir?

Türk Hava Yolları ile Economy Class’ta seyahat eden Miles&Smiles Elite, Elite Plus üyesi yolcularımız 1 misafirleri veya aileleriyle (eş ve 25 yaşından gün almamış çocuklar) birlikte (Eş ve çocukların salona üye yolcularla birlikte girmesi gerekir, 25 yaş üzeri çocuklar salonu ücretli kullanabilmektedir.)

THY lounge ücretli mi?

Elite ve Elite Plus üyelerimiz ise hem iç hem de dış hat seferlerinde bir misafirleriyle birlikte Turkish Airlines Lounge ‘lara ücretsiz giriş yapabilirler.

THY CIP Salonu kimler kullanabilir?

0-6 yaş için ücretsiz olan CIP salonları içerisinde;

  • Konforlu oturma alanları,
  • Zengin ve lezzetli ikram çeşitleri,
  • Sıcak ve soğuk içecekler,
  • Güncel yerli ve yabancı dergi/gazete seçenekleri,
  • Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı,
  • Bilgisayar,
  • Yazıcı,
  • TV,

Istanbul yeni havalimanında hangi Lounge var?

Türk Havayolları Lounge Miles&Smiles Salon, 765 kişilik oturma kapasitesiyle birlikte toplamda 5.600 m2’lik alana sahiptir.Lokasyon olarak salon, Hava Tarafı Dış Hat giden yolcu katında bulunmaktadır.

THY Business Lounge kimler kullanabilir?

Turkish Airlines Lounge Business ‘tan kimler yararlanabilir? Türk Hava Yolları veya Star Alliance üye havayollarıyla yurtdışı uçuşlarında Business Class’ta seyahat eden tüm yolcularımız özel yolcu salonumuzdan yararlanabilir.

Istanbul havalimanı CIP Lounge açık mı?

İstanbul havalimanı CIP Lounge çalışma saatleri nedir? Lounge, tüm ziyaretçilerin hizmetinde 24 saat açıktır.

You might be interested:  Türk Telekom Modem Güncelleme Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Iga lounge hangi kartlar geçerli?

Hava yolu loungeları’ndan nasıl yararlanacaksınız? Ek bir karta ihtiyaç duymadan Shop&Fly Business, American Express Business, American Express Corporate veya Miles&Smiles Business kartınız ile yurt içi ve yurt dışı lounge hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sabiha Gökçen lounge hangi kartlar geçerli?

Ek bir karta ihtiyaç duymadan Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum ve Privé kredi kartlarınız ile iş ve özel yolculuklarınızda kullandığınız havayolu veya biletlerinizin sınıfı dikkate alınmaksızın, dünyanın her yerinde anlaşmalı havalimanı lounge ‘larından hizmet alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen THY CIP açık mı?

İstanbul Sabiha Gökçen İç ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonları 28 Haziran itibarıyla hizmete açılmıştır.

Cip için kaç mil gerekli?

geçerlilik statüsü 2 yıl olan elite plus kartı size başka bir çok avantajı yanında ücretsiz cip lounge kullanma hakkı, türk hava yolları uçuşlarında +1 25 kiloluk bagaj taşıma hakkı ve 40 bin mil karşılığı 3 kişiye elit kart hediye etme fırsatı sunuyor.

Anadolu Jet cip kullanabilir mi?

AnadoluJet uçuşlarında özel yolcu salonlarımızı kullanmak isteyen yolcularımız; THY satış ofislerinden, AnadoluJet çağrı merkezi ya da acenteden bilet alım işlemleri esnasında veya salon girişinde CIP Lounge hizmet bedeli ücretini ödeyerek yararlanabilir.

Havalimanı Lounge hizmeti nedir?

Lounge, özel koşullarla girilebilen alanlara denir ve İngilizceden dilimize geçmiş bir kelimedir. Havalimanında uzun süre beklemeniz gerekiyorsa lounge bölümünde bekleme salonuna göre çok daha konforlu bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Lounge bölümünde size hizmet etmekle görevlendirilmiş çalışanlar bulunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *