Türk Hava Yolları Kilo Başı Ne Kadar?(Soru)

Türk Hava Yolları iç hatlarda kilo başı fark ücreti olarak 6 TL alıyor. Yurt dışı içinse 32 kiloya kadar 50 Euro, ikinci valiz için 70 Euro alıyor.

THY ek bagaj ücreti ne kadar?

Parça konseptine dahil olan uçuşlarınızda serbest bagaj hakları her bir parça için Economy Class’ta 23 kg, Business Class’ta 32 kg’dir. Ekstra bagaj olarak 1 parça bagaj ise hem Economy Class hem Business Class için 23 kg’dir. 23 kg – 32 kg arası 1 parça Ekstra bagaj için 80 USD ek ücret tahsil edilir.

THY kilo başı kaç TL Yurtiçi?

Yurtiçi direkt uçuşlarda Business Class, EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly uçuş sınıflarının tümünde bagaj hakkı aşımlarında kilogram başına 12 Türk Lirası ödenmesi gerekmektedir. Yurtiçi aktarmalı uçuşlarda ise bagaj aşımı tutarı kilogram başına 18 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

THY bagaj hakkı kaç kg?

Tüm uçuşlarımızda tek parça bagajınızın ağırlığı en fazla 32 kg olabilir. 32 kg’dan ağır bagajlarınızı tek parça olarak uçuşa kabul edemiyoruz.

Fazla bagaj kaç TL?

Fazla bagaj ücreti, tüm iç hatlarda her kg tek yön 20 TL ‘den itibaren. Eğer izin verilen boyutlardan (en fazla 158 cm) daha büyük bagajınız varsa, check-in kontuarında belirtilen ölçüleri aşan her bagaj için 45 TL tutarında ek ödeme yapmanız gerekecektir.

Uçakta kilo başına kaç para?

Havayolu iç hat seferlerinde kg başına 6 TL, dış hat seferlerinde de kg başına 10 Euro alıyor. İsteyen yolcular, uçuştan önce paket de satın alabiliyor. İlave 5 kg iç hatlarda 15 TL, dış hatlarda 15 Euro’dan başlayan paketler satın alınabiliyor. Tüm iç hat noktalarında fazla bagajın kg ücreti 6 TL.

You might be interested:  Türk Bayrağı Son Şeklini Ne Zaman Aldı?(En iyi çözüm)

Uçak kg başı ne kadar?

İç hat ek bagaj ücretleri, Flypgs internet sitesi, mobil uygulama ve seyahat acentelerinden alındığında 5 TL/ KG – 10TL/ KG aralığında iken, çağrı merkezinden alımlarda 7 TL/ KG – 12 TL/ KG aralığında değişmektedir.

Yurt içi uçuşlarda bagaj hakkı kaç kilo?

Yurt içi uçuşlarda Business Class’ta uçuyorsanız 30 kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkınız var. Ekonomide 20, promosyon biletlerde ise 15 kilo bagaj taşıyabilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarda ise, Business 30, Comfort ve Ekonomide 20 kg’a kadar bavulunuzu doldurabilirsiniz.

Anadolu Jet kilo başı ne kadar?

Anadolu Jet Uçuşlarında Ek Bagaj Ücretleri AnadoluJet ‘te ilave bagaj ücretleri tek yön uçuşlarda kg başına 10 TL, aktarmalı uçuşlarda kg başına 15 TL olarak belirlenmiştir.

Bagaj parası ne kadar otobüslerde?

Çoğu otobüs firması yolcu başına 30 lira ile 50 lira arasında bagaj parası almaya başlamış durumda. Otobüs firması işletmecileri yolcu sayısının yarı yarıya az olmasına rağmen getirilen bagajların normal döneme göre çok fazla olduğunu ve insanların uzun süreli planlar yaparak seyahat ettiklerini belirtiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *