Türk Hava Yolları Hangi Kredi Kartı Taksit?(Çözünme)

Miles Smiles Garanti kredi kartları ile Türk Hava Yolları‘nda yapılan işlemler 250 TL ve üzerinde ise 6 taksite kadar, 250 TL altında veya yurt dışına ilişkin ise 3 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz.

THY de taksit var mı?

Uçak biletinizi anlaşmalı bankaların kredi kartlarıını kullanarak taksitle alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ve taksit seçeneklerini görmek için ödeme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uçak bileti kaç taksit?

Uçak biletini tüm bankaların kredi kartına 6 taksitle alırsın, uçuşunu ne zaman istersen, ödemeni ise 6 taksitle yaparsın.

THY Miles&Smiles nedir?

Miles&Smiles; Türk Hava Yolları ve program ortağı havayolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan, program ortaklarında yaptığınız harcamalardan, Miles&Smiles anlaşmalı kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerden Mil kazandıran bir özel yolcu programıdır.

Ucuza bilet hangi kartlara taksit yapıyor?

9 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Miles&Smiles, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Ticari Kartlar Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Shop&Fly,

THY uçak bileti taksit yapıyor mu?

Uçak biletinizi anlaşmalı bankaların kredi kartlarıını kullanarak taksitle alabilirsiniz.

You might be interested:  Türk Milli Marşı Kim Tarafından Bestelenmiştir?(EN iyi 5 ipucu)

Banka kartı ile uçak bileti alınır mı?

Ödeme sayfasında yolcu ve kart bilgilerinizi girdikten sonra “güvenli ödeme yap” butonuna tıklayarak, Visa ve MasterCard logolu kredi kartları, bankamatik kartları (maaş kartı, debit kart) veya Masterpass ödeme yöntemi ile bilet alabilirsiniz.

Pegasus uçak bileti kaç taksit?

PEGASUS ‘ta 3 Taksit!

Taksitle Uçak Bileti alınır mı?

Uçak biletinizi anlaşmalı bankaların kredi kartlarıını kullanarak taksitle alabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar ve taksit seçeneklerini görmek için ödeme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Biletix taksit yapıyor mu?

Biletix internet sitesinden işlem yapmak için, Visa, MasterCard, Diners ve American Express kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz. Taksit: Akbank Axess, Garanti Bonus ve İş Bankası Maximum kredi kartlarına 3 eşit taksit uygulanır. Yapı Kredi World kredi kartlarına 3 veya 6 eşit taksitle bilet satın alabilirsiniz.

THY 1000 mil kaç TL?

Ancak THY ‘den mil satın almaya kalktığınızda ise bu fiyat çok farklı bir tarifeye dönüşüyor. THY 1000 mili KDV dahil 30 dolardan satıyor. Bu da 40 bin mil için 1200 dolar (Yaklaşık 3671 TL ) yapıyor.

THY millerle ne alabilirim?

Kazandığınız Millerle ödül bilet, uçak içi hizmet, kabin yükseltme, ekstra bagaj hakkı gibi hizmetlerin yanı sıra Shop&Miles’taki binlerce ürünü ve program ortaklarımızın hizmetlerini alabilirsiniz.

Miles and Smiles üyelik ücreti ne kadar?

Miles&Smiles QNB Finansbank ve Miles&Smiles QNB First kredi kartlarının yıllık üyelik ücretleri 319 TL, Miles&Smiles QNB Private kredi kartının ise 640 TL’dir.

Otobüs bileti taksit olur mu?

Bonus kartınız ile alacağınız uçak veya otobüs biletlerinde kredi kartına 6 taksit yapabilirsiniz. Axess kartınız ile alacağınız uçak veya otobüs biletlerinde kredi kartına 6 taksit yapabilirsiniz.

Otobüs bileti kaç taksit?

Taksit sayısı bankalara göre değişmekte olup 6 taksite kadar taksit imkanı sağlanmaktadır. Otobüs biletini taksitle satın almak için ödeme adımında kart bilgilerini girdikten sonra, bankanın taksit imkanı var ise, taksit seçeneklerini görebilir, dilediğin taksit miktarını seçerek ödemeni tamamlayabilirsin.

You might be interested:  Aydınoğulları Hangi Yıllar Arasında Hüküm Sürmüş Olan Bir Türk Beyliğidir?(Çözülmüş)

Sunexpress hangi kartlara taksit yapıyor?

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Garanti American Express, Denizbank Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, American Express Business (Ticari ) ve Bonus Business kartlarla yapılan alışverişler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *