Türk Hava Yolları Genel Müdürü Kim?(EN iyi 5 ipucu)

THY Genel Müdürü kim?

Bilal Ekşi, 21 Ekim 2016 tarihinde ise Türk Hava Yolları A.O. Genel Müdürü olarak atanmış olup, görevine Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi kimdir?

Bilal Ekşi (1968, Rize, Türkiye), Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’sudur.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyeleri kimlerdir?

THY ‘de oluşan yeni yönetim şu şekilde: İlker Aycı (Başkan), Mecit Eş, Bilal Ekşi, Mithat Görkem Aksoy, Orhan Birdal, Melih Şükrü Ecertaş, Muzaffer Akpınar, Fatmanur Altun, Murat Şeker.

THY Genel Müdürü kim 2020?

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi.

THY yeni genel müdür?

Türk Hava Yolları’nın ( THY ) yeni Genel Müdürü Bilal Ekşi oldu. Açıklamada, Ekşi’nin öz geçmişiyle ilgili şu bilgiler verildi: “1968 yılı, Rize doğumlu olan Bilal Ekşi, lisans eğitimini, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünde tamamlayarak, 1989 yılında mezun olmuştur.

Bilal Ekşi Kimdir Nereli?

Temel Kotil (d. 3 Aralık 1959, Rize), 2005-2016 yılları arasında Türk Hava Yollarında Genel Müdürlük ve İcra Kurulu Başkan vekilliği görevini yürütmüştür. 21 Ekim 2016 tarihinde TUSAŞ’a Genel Müdür olarak atanmıştır.

THY uçuş işletme başkanı kim?

Aykut Alpa’nın yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın yeğeni Baran Gülbaran getirildi. Anka’dan Bora Erdin’in haberine göre THY Uçuş Eğitim Başkanı olarak görev yapan Sorumlu Kaptan Pilot Baran Gülbaran’ın Uçuş İşletme ‘den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandığı kurum tarafından duyuruldu.

You might be interested:  Türk Bayrağı Ilk Ne Zaman Çıktı?(Doğru cevap)

THY yer işletme başkanı kim?

Türk Hava Yolları İcra Komitesi bugün aldığı kararla Yer İşletme Başkanlığı ‘na Ali Aykanat’ı atadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *