Survivor Türk Yunan Kim Kazandı?

Survivor Yunan Türkiye kim kazandı?

Final oylamasında ise daha fazla oy alan Dalaka Survivor Yunanistan şampiyonu oldu. İşte Survivor 2019 yarı finalinde yaşananlar.

Türk Yunan Survivor Kim Kazandı 2021?

Survivor 2021 ‘de Türk ve Yunan takımlarının karma oyununu kırmızı takımlar kazandı.

Survivor Son Oyun Kim Kazandı?

Finalde ise 5-2 skorla kazanan İsmail Balaban, dokunulmazlığı kazanan isim oldu. SURVİVOR 2021’DE 2.

Survivor 2021 son oyunu kim kazandı?

Survivor 2021 ‘de dokunulmazlık oyununda yer almayan isim, gönüllüler takımından Dora oldu. Seçimler yapıldıktan sonra ilk turda dışarıda kalan gönüllülerden Ayşe oldu. Nefes kesen mücadelenin sonunda kazanan, 10-9 skorla gönüllüler takımı oldu.

Survivor ödülü kaç tl 2021?

Yarışmanın birincisinin yine 500 bin TL alması bekleniyor.

Survivor Bahama ödülünü kim kazandı?

Survivor 2021’de 118. bölümdeki ödül oyununu kıran kırana geçen mücadeleler sonrası mavi takım kazandı. Türk ve Yunan yarışmacılar Bahama ödülünün tadını işte böyle çıkardı

2 Haziran 2021 Survivor Kim Kazandı?

2 HAZİRAN. Komik dakikaların yaşandığı oyunda kazanan ikili gecenin sonunda belli oldu. Rakiplerinden daha fazla kelime bilen Ezgi Eyüboğlu – Dora ikilisi ödülün sahibi oldu.

2021 Survivor 3 Haziran ödül oyununu kim kazandı?

Kırmızı takım atağa geçerek skoru 5-2 yaptı. Mavi takımın mücadeleyi bırakmayıp farkı kapattığı oyun bayrak yarışına kaldı. 9-9luk skorda Poyraz, 10 küpü rakibinden önce devirerek ödül oyununu takımına kazandırdı. Böylece gecenin ödül oyununun da sahibi mavi takım yarışmacıları oldu.

You might be interested:  Yeni Hat Ne Zaman Açılır Türk Telekom?(Çözünme)

Survivor 2021 araba ödülü kim kazandı?

Araba ödülü ve dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelen Survivor 2021 ‘in 9 Haziran tarihli 115. bölümünde heyecan dolu mücadelelerin ardından haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlık ödülünün galibi olan Poyraz’ın eleme adayını belirlediği gecede araba ödülüne kavuşan isim Dora oldu.

Survivor Dünkü Dokunulmazlik Oyununu Kim Kazandı 2021?

Survivor ‘da bireysel dokunulmazlık oyununu Mavi takımdan Poyraz kazandı.

Survivor yari finale kim cikti 2021?

Survivor 2021 ‘in 23 Haziran tarihli 127. bölümünde Ayşe, Poyraz ve Aleyna’nın mücadelesine sahne olan yarışta gecenin kazananı Ayşe oldu. Böylece Ayşe ve İsmail yarı finale kalırken, Poyraz ve Aleyna SMS oylamasına çıktı.

Survivor Yarı Finale Kimler Kaldı 2021?

Sonuçların ardından veda eden isim Aleyna oldu. Survivor 2021 yarı finalde İsmail Balaban, Ayşe Yüksel ve Yiğit Poyraz arasında bir halk oylaması daha yapıldı. En az oyu alan Ayşe Yüksel Survivor hayalleri sona erdi ve finale İsmail Balaban ile Yiğit Poyraz kaldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *