Puk Kodu Nasıl Öğrenilir Türk Telekom?(EN iyi 5 ipucu)

PUK1/PUK2 kodunuza Türk Telekom Online İşlem Merkezine giriş yaparak ulaşabiirsiniz. Ayrıca şirket yetkilisi 4445444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak PUK bilgilerini alabilmektedir.

PIN kodu nerede yazar Türk Telekom?

Yeni hat alındığında GSM operatörleri tarafından telefonlara takılması için SIM kart verilir. Telefonu açmak için müşterisi olduğunuz operatör tarafından verilen Pin kodunun girilmesi gerekir. Herkese özel olan bu kod SIM kartın arkasında yazılıdır. Pin kodunu girerek hat kullanılabilir.

Türk Telekom SIM kartı ne kadar?

Turkcell: En az 100 TL | En fazla 150 TL. Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL. Türk Telekom: En az 95 TL | En fazla 100 TL.

Türk Telekom yedek SIM kart nasıl alınır?

SIM kart, belirtilen adreste yalnızca talep eden müşteriye ve kimlik ibrazı karşılığında teslim edilecektir. SIM kart teslim aldıktan sonra +90 312 444 4 375 numaralı Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri’ne ulaşarak gerekli güvenlik teyitleri sağladıktan sonra hat aktif hale gelecektir.

Hattım kırıldı ne yapmalıyım Türk Telekom?

Kaybettiğim telefonumu bulursam hattımı nasıl geri açtırabilirim? Türk Telekom web sitesi online işlemler bölümünden işlem yapabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi yaptırabilirsiniz.

You might be interested:  Türk Bayrağı Ne Zaman Oluşmuştur?(Soru)

Insanların pin kodu nasıl bulunur?

İnsanın pin kodu analizi için hesaplanacak olan kişinin doğum tarihi üzerinden yapılır. 11.02.1980 doğum tarihini esas alacak olursak; Karakter hanesi: Doğum günümüzün rakamları toplanarak elde edilir. Buna göre, incelediğimiz doğum tarihinin karakter hanesi 1+1= 2’dir.

Türk Telekom Online giriş şifresi nasıl alınır?

Şifrenizi 9520 den “ SIFRE ” yazarak alabilirsiniz.

Türk Telekom yeni hat ne kadar?

Türk Telekom ‘dan faturasız hat almak isteyenler en az 90 TL en fazla 100 TL olmak üzere ücret ödeyerek hat sahibi olabiliyorlar. Ödediğiniz kısmın 5 TL’si hattınıza bakiye olarak ekleniyor. Yeni faturasız hatlarda 120 TL ödeme için 20 TL hattınıza bakiye olarak yansıtılıyor.

Bim sim kartı ne kadar?

BIMcell’li olmak istiyorsanız, faturasız hat yani SIM kart için ödeyeceğiniz tutar 65 TL olarak belirlenmiş. Diğer operatörlerde bu tutar 75-85 TL arası değişiyor, dolayısıyla BİMcell bu konuda da diğer makro operatörlere göre gayet uygun fiyata sahip. Faturalı seçeneklerde ise SIM kart ücretsiz veriliyor.

Yeni SIM kart kaç TL?

Tavsiye edilen SIM kart değişikliği fiyatı 37,80 TL ‘dir.

Yedek SIM kartı ne kadar?

Yedek sim kart hizmeti, faturalı ve Hazır Kart ‘lılar için KDV dahil 37,80 TL’dir. Kurye hizmeti ücretsiz olup 81 ilde verilmektedir.

Yedek sim kart ne kadar sürede çıkar?

Yeni satın alınan hatlarda aktivasyon işlemi ortalama 1 gün sürmektedir. Hattınızı teslim aldıktan sonra yaklaşık 1 gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom SIM kart yenileme nasıl yapılır?

SIM kart değişikliği işlemini firma yetkili kimlik ve firma imza sirküleri ile birlikte herhangi bir Türk Telekom mağazamıza giderek yapabilirsiniz. SIM kartınız eğer kendiliğinden bozuldu ise SIM kartınızı yanınızda bulundurmanız ve teslim etmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Türk Yıldızları Hangi Filo?(Çözüm bulundu)

Türk Telekom sim kart değiştirme ücretli mi?

4.5G uyumlu sim kart değişikliği için ne yapmalıyım? Eğer cihazınız 4.5G uyumluysa, sim kartınızı Türk Telekom Mağazalarından ücretsiz değiştirebilirsiniz.

Türk Telekom yedek sim kart ücreti ne kadar?

Türk Telekom Yedek Sim Kart Fahiş Ücreti 100 TL Türk Telekom İstanbul Hilltown AVM içerisindeki bayiden Yedek sim kart için istenen fahiş ücret 100 TL müşteri hizmetleri ile konuştuğum zaman yedek sim kart ücretinin 25 TL olduğunu söylüyorlar.

Sim kart nasıl aktif edilir?

1.Hattınızı aktive etmek için başvuru yaptığınız telefon numaranız ile Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Başvurularım” menüsüne tıklayın. 2.Ekranda çıkacak “ SIM kartı aktive et” tuşuna tıklayarak, SIM kartınızın yer aldığı zarfın üzerinde yer alan barkodu taratın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *