Özel Numara Nasıl Aranır Türk Telekom?(Çözülmüş)

GİZLİ NUMARADAN ARAMA NASIL YAPILIR? Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinden gizliden arama yapmak için arama yerine numarayı yazmadan önce yani numaranın başına #31# yazmamız gerekmektedir.

Özel numara olarak nasıl aranır?

İşte, merak edilen tüm detaylar. Operatörler üzerinden gizli arama gerçekleştirmek için #31# tuşladıktan sonra aramak istediğiniz telefon numarasını girebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirerek arama yaptığınız zaman aradığınız kişinin ekranında “ Özel Numara Arama” yazar.

Özel numara tekrar nasıl aranır?

11842 Bilinmeyen Numaralar servisini aramak ya da. “KIM” yazıp boşluk bıraktıktan sonra sizi arayan 10 haneli GSM numarasını yazıp 7048’e mesaj atmaktır.

Bilinmeyen numaralar nasıl kapatılır?

Telefonun ‘arama’ kısmından *253# simgelerini tuşlayarak arama işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu işlem sonucunda telefonunuz gizli numaradan gelen çağrılara tamamen kapatılacaktır.

Numara Gizleme Nasıl Açılır?

Android telefonlarınızda numara gizlemek için;

  1. Telefonunuzun “Arama” bölümüne giriş yapın.
  2. “Seçenekler” bölümüne girin.
  3. “Arama Ayarları” na girin.
  4. “Ek Ayarlar” a girin.
  5. “Arayan Kimliği” kısmına girin.
  6. “ Numarayı Gizle” seçeneğini işaretleyerek bu ayarı değiştirin.

Özel numara bulunur mu?

Maalesef özel numara sorgulama mümkün olmamaktadır. Çünkü operatörler gizli numaradan gelen çağrıların bilgilerini vermeye pek yanaşmazlar. Bu yüzden özel numaradan arayanı bulma işi pek kolay gözükmemektedir. Bu yüzden geriye sadece hukuksal yollara başvurmak kalıyor.

Cep telefonunda özel numara ne demek?

sizi #31# ile arayanların telefon numaralarını görememe olayı. 2000 yılından sonra üretilen telefonlarda arayan numara dijital olmayan bir pstn (yani sabit numara ) ise özel numara yazmaz ekranda. yalnızca arama yazar.

You might be interested:  Uygur Alfabesinde Türk Nasıl Yazılır?

*# 30 nedir?

*#30 # kodunu tuşlarsanız numaranızı gizleyebilirsiniz gibi birçok paylaşım var. 6- Kendi Konuşmalarınızı Dinleyin; Yalnızca android telefonlarda geçerli olduğu iddia edilen bu özelliğe göre, *#*#8351#*#* kodunu tuşlayarak son 20 telefon görüşmesindeki kendi konuşmalarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Vodafone özel numara nasıl alınır?

Yaptığınız aramalarda numaranızın görünmesini istemiyorsanız; aramak istediğiniz numaranın başına *31# yazarak, aradığınız kişinin yalnızca o defaya mahsus olarak numaranızı görmemesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone Numara Gizleme Nasıl olur?

Vodafone Numara Gizleme Servisi, tüm Vodafone abonelerinin ücretsiz yararlandığı bir servistir. Arama Ayarlarım sayfasına ulaşmak için tıklayınız. Telefon numaranızı bir sefere mahsus gizlemek istediğinizde, aramak istediğiniz numaranın başına #31# yazarak, aradığınız kişinin numaranızı görmesini engelleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *