Ne Oluyor Cnn Türk?(Doğru cevap)

CNN ne oluyor kim sunuyor?

Dr. Mesut Hakkı Caşın, Prof. Dr. İlyas Topsakal ve Gazeteci Gaffar Yakınca yanıtlıyor.

CNN Türk e nasıl mesaj atabilirim?

CNN TÜRK – Yayınlanmasını istediğiniz mesajınızı bize iletin, yayınlayalım WhatsApp ihbar hattı numaramız: 0530 918 6 918 | Facebook.

Sultan arınır boşandı mı?

Sultan Arınır ‘ın medeni durumu da izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Arınır, 2016 yılında spor spikeri Özgür Buzbaş ile evlendi. Boşandı mı ya da hamile mi soruları da çok sıklıkla soruluyor. Arınır ‘ın boşandığına ya da hamile olduğuna dair bir gelişme yok.

Spiker Duygu Kaya kimdir?

DUYGU KAYA KİMDİR? Lisans eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Mezun olduktan sonra Medya Akademisi’nde diksiyon ve sunuculuk eğitimi aldı. Hürriyet Gazetesi İstihbarat ve Dış Haberler servisinde staj yaptı.

Fulya Kalfa kimdir boyu kaç?

İşte Biyografisi … 13 Temmuz 1983 yılında Başkent Ankara’da doğmuştur. Fulya Kalfa 1.75 boyunda,58 kilo dadır.Eğitiminin tamamını Ankara’da tamamlamış olan güzel sunucu Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünü bitirmiştir.

Fulya Öztürk kim?

Gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk, Ocak 1989 yılında Adana’nın Seyhan ilçesinde doğdu. Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji’nde tamamladı. 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazandı. Üniversiteyi kazandığı ilk sene 2006 yılında televizyonculuk kariyeri başladı.

CNN hangi ülkeye ait?

Cable News Network ( CNN ), Ted Turner tarafından 1980 yılında kurulan Amerikalı haber kanalı.

You might be interested:  Türk Vatandaşı Kazakistan'da Ne Kadar Kalabilir?(Doğru cevap)

Bora Bayraktar aslen nereli?

Bora Bayraktar (1973, İstanbul) Türk gazeteci, akademisyen, yazar. Türk dış politikası ve Orta Doğu sorunları üzerine uzmanlaşmış bir gazeteci ve akademisyendir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *