Mms Mesajı Nasıl Açılır Türk Telekom?(En iyi çözüm)

MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen SMS’i açtığınız zaman MMS ayarları otomatik olarak yapılacak ve MMS servisini kullanmaya başlayacaksınız.

Multimedya mesajı ücretli mi?

MMS gönderimleri SMS paketine dahil midir? Gönderdiğiniz MMS ‘ler paketinize dahil değildir; ayrıca ücretlendirilmektedir.

MMS mesaja nasıl bakılır Türk Telekom?

Paket içinde kalan MMS sayısını KALAN MMS 50 yazıp 5555 ‘e göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz. MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555 ‘e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom mesaj ayarları nasıl yapılır?

Telefonunuzun internet ve MMS ayarlarını ücretsiz olarak alabilmek için AYAR yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

MMS şebeke içi nedir?

MMS, cep telefonu ile sınırsız karakter içeren metin, fotoğraf, ses dosyası, video, animasyon gibi çoklu ortam dosyalarının gönderildiği mesaj türüdür. Multimedia Messaging Service kelimelerinin kısaltması olan MMS, Türkçeye Mobil Çoklu Ortam Mesajlaşma Hizmeti olarak çevrilir.

Multimedya mesajı neden açılmıyor?

Mobil veri özelliği devre dışı ise telefonunuz MMS mesajlarını indiremez. Telefonunuz dolaşımdayken MMS mesajlarını indiremez. Mesajlar > Diğer > Ayarlar > Gelişmiş bölümüne gidin ve MMS ‘i otomatik olarak geri al seçeneğini Her zaman olarak ayarlayın.

Vodafone MMS ücretli mi?

Vodafone, Avea, Turkcell ve e-posta adreslerine doğru yapacağınız MMS gönderimleri 92 Kr.(KDV ve ÖİV dahil), anlaşmalı yurtdışı operatör abonelerine doğru yapacağınız MMS gönderimleri ise 2,44 TL/ MMS (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.

You might be interested:  Türk Telekom Virüs Programı Nasıl Yüklenir?(Çözünme)

MMS mesajı nasıl kapatılır?

Mesajlar uygulamasında > Ayarlar seçeneğine dokunun. MULTIMEDYA ( MMS ) MESAJLARI altında Grup mesajlaşma öğesini seçin ya da işaretini kaldırın.

MMS nasıl alınır?

Mesajlar’da multimedya mesajı ( MMS ) olarak fotoğraf, video veya ses dosyaları gönderip alabilirsiniz. Sesli mesaj gönderme

 1. Mesajlar uygulamasını açın.
 2. Bir görüşmeyi açın veya görüşme başlatın.
 3. Mikrofon simgesini basılı tutun.
 4. Mesajınızı kaydedin.
 5. Gönder’e dokunun.

MMS neden gitmez?

Mesajlar uygulamasına mobil veri kullanma izni verildiğinden emin olun. Optimizer > Veri kullanımı > Ağ erişimi bölümüne gidin, Mesajlar için arama yapın ve Mesajlar uygulamasının yanındaki mobil veri kutucuğunun işaretlenmiş olduğundan emin olun. MMS APN hatalıysa MMS mesajları gönderilemez.

Türk Telekom 9333 ne yazılır?

3. 9333 ile bakiye sorgulamak için: 9333 ‘ü arayarak ya da TL yazıp 9333 ‘e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 4. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

MMS mesajları nasıl açılır?

MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen SMS’i açtığınız zaman MMS ayarları otomatik olarak yapılacak ve MMS servisini kullanmaya başlayacaksınız.

Neden 4 haneli numaralara mesaj atamıyorum?

Android cihazlarda, cihaz ayarları kaynaklı olarak 7000 gibi 4 haneli numaralara mesaj göndermekte sorun yaşıyor olabilirsiniz. Ardından Premium Metin Mesajlarına, Mesajlar ‘ı tıklayın ve “Hiçbir Zaman İzin Verme” seçeneğini “Daima İzin Ver” olarak değiştirin. 7000’e SMS göndermek ücretsizdir.

Multimedya ne demek telefon?

MMS, İngilizce Multimedia Messaging Service yani Mobil Çoklu Ortam Mesajlaşma Hizmeti anlamına gelmektedir. Cep telefonu ile fotoğraflı, sesli, animasyonlu ve videolu mesajların yollanmasına olanak tanır. Multimedya mesaj yani MMS teknolojisi sayesinde metnin içerisine resim, müzik ve video dosyaları eklemek mümkündür.

You might be interested:  Ilk Türk Devletlerinde Parayı Kim Kullandı?(En iyi çözüm)

Vodafone MMS mesajı nasıl açılır?

Telefon ayarı seçeneğini de Vodafone TR MMS olarak seçin. *7000#’yi tuşlayarak MMS ayarı yapma:

 1. Telefonunuzun arama uygulamasını açın.
 2. Arama bölümünde *7000#’yi tuşlayın ve arama tuşuna basın.
 3. Daha sonra gelen yönergeleri sırasıyla takip edin. Cihazınıza uygun MMS ayarını yapabilmek için sizi yönlendirecektir.

SMS grubu nasıl oluşturulur?

Android

 1. Ana sayfanızdaki Mesajlaşma simgesine dokunun.
 2. Ekranın sağ üst köşesindeki Daha Fazla simgesine dokunun.
 3. Yeni grup sohbeti’ne dokunun.
 4. Alıcılarınızın adını Alıcı: alanına yazın.
 5. Grup adı: (isteğe bağlı) alanına grup konuşması için bir ad girin.
 6. İleri’ye dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *