Metin2 Türk Ne Zaman Kuruldu?(En iyi çözüm)

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Metin2 hangi yılda çıktı?

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 6 GB kullanılabilir alan.

Webzen hangi ülkenin?

2005-2011 Ymir Entertainment Ltd. 2011- Webzen INC. Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Metin 2 ne demek?

Metin2 kelimesi Türkçe’de “sağlam, dayanıklı” anlamına gelir. Arapça mtn kökünden gelen matīn متين z “sağlam, dayanıklı” sözcüğünden alıntıdır. Arapça sözcük Arapça matuna متُن z “sağlam ve dayanıklı idi” fiilinin sıfatıdır. Bu sözcük Arapça matn متن z sözcüğünden türetilmiştir.

Tanoth kapandı mi?

31 temmuz 2020 itibarıyla tanoth sunucularını kapatarak 12 yıllık macerayı sona erdirecek bir alman oyun firması.

Gameforge Client nedir?

Gameforge hesabı, aynı giriş bilgilerini kullanarak birden fazla oyun hesabını toplayabileceğin bir master hesaptır. Oyunu başlattığında otomatik olarak oturum açılır. Birden fazla oyun hesabın varsa, bunları Gameforge hesabın üzerinden yönetebilir ve bunlara erişebilirsin.

Metin 2 nasıl bir oyun?

Metin2 online olarak oynanan bir strateji oyunudur. Oyun geçmişte yaşayan 3 imparatorluk arasında geçmektedir. Oyunda, Efsanevi doğu aksiyon MMO’sunun bir parçası olarak, Epik PvE savaşlarında ejderhalar ve karanlık şeytanlarla savaşarak kendinizi kanıtlayabilirsiniz.

Metin2 ustanın karizması nedir?

* Kitap 3: Profesyonelin karizması – Şehirde, Baek-Go’da üretilebilir. Bu beceri, lider size bir rol atadığında faydalıdır. Rol üzerinden kazanılan bonusları artırır. Böylece, ne kadar iyi **İlham** geliştirirseniz, o kadar güçlü bonuslar alırsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *