Joy Türk Kimin?(Çözünme)

Karnaval kime ait?

Şirket Unvanı: Emin Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

Joy FM kime ait?

Joy FM, Star Medya Grubu tarafından kurulmuştur. İlk frekansı 100.5 olan Joy FM uzun yıllar 100.5 frekansından yayınlarını sürdürmüştür.

89.0 Hangi radyo?

Öncelikle Lokum FM’in kullanmakta olduğu 89.0 FM frekansını alarak yayın hayatına giriş yapan Joy Türk radyo istasyonu bu frekans üzerinde birden fazla ile yayın verebilmektedir.

Virgin Radio kime ait?

Virgin Radio Türkiye, 2008 yılında Doğuş Medya Grubu tarafından isim haklarının kiralanması sonucunda yayın hayatına başlayan İngiliz menşeli bir radyo. Virgin Group’a ait bir marka olan Virgin Radio ‘nun Türkiye ayağıdır. 2013’ün sonlarında Türkiye isim hakları Doğuş Yayın Grubu’ndan Karnaval Media Group’a geçmiştir.

Virgin Radio Frekans kaç?

Virgin Radio Türkiye Frekans Bilgileri Karnaval Grup bünyesinde dünya çapında bir marka haline gelmiş Virgin Radyo dinle için İstanbul 106.2, Ankara 93.8, İzmir 101.8, Antalya 98.0, Bursa 91.5, Adana 102.7 ve Mersin 100.8 karasal MHz frekanslarını cihazlarınızdan açmanız gerekmektedir.

Joy FM kaçıncı kanalda?

Bu kanala 424. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz.

100.60 hangi radyo?

Joy FM, merkezi İstanbul’da olan, şimdiki frekansı 100.6 olarak devam eden radyo grubudur. 1993 yılında yayın hayatına başlayan Joy FM, Star Medya Grubu tarafından kurulmuş ve ilk frekansı 100.5 olarak başlamıştır..

97.0 Hangi radyo?

Radyo Van canlı yayınlarını karasal frekans üzerinden dinleyebilmeniz için cihazınızın FM bandını 97.0 olarak güncellemeniz yeterlidir.

You might be interested:  Kuveyt Türk Ne Kadar Kar Payı Veriyor?(Çözüm bulundu)

96.0 Hangi radyo?

Radyo Kadırga 96.0 Dinle Frekansından yayın hayatını sürdüren bir Trabzon radyosudur. Çevre illerde de çokça takipçisi bulunan radyo istasyonunun frekansı 96.0 ‘dır.

96.8 Hangi radyo?

ERKAM RADYO İSTASYONU DETAYLARI Radyo Moda’nın frekansı olan 96.8 ‘i kullanmaya başlayan istasyon, 5 Temmuz tarihinde bu frekans üzerinden İstanbul’a test yayınlarına başlamış, dinleyenlere çeşitli programlar sunmuştur.

Kral FM frekansı kaç?

Kral FM Dinle. 92.0 Radyo Kral FM Canlı Dinle.

Power pop frekans kaç?

Radyo Power Pop dinle seçeneklerine karasal canlı yayınlarını da dahil etmiştir. Bunlar karasal yayınlara girebilmeniz için İstanbul 100.2, İzmir 94.5 frekanslarıdır.

94.8 Hangi radyo?

İstanbul’da yayın yapan tüm radyoların taşınacağı Küçük Çamlıca Kulesinden daha iyi bir ses kalitesiyle yayın yapmak için Kral Pop Radyo olarak istanbul’da yeni frekansımıza geçtik. Kral Pop Radyo olarak artık İstanbul’da 94.7’den frekansından 94.8 frekansıyla daha iyi bir ses kalitesiyle yeni kulemizden yayındayız!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *