Hediye Türk Telekom Wifi 20 Gb Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

Türk Telekom WiFi için; SMS ile müşterilere iletilen ücretsiz üyelik kampanya kodunu Türk Telekom WiFi noktalarında, Türk Telekom WiFi ağına bağlanarak otomatik açılan portal üzerinden aktive etmek gerekmektedir.

10GB TT WiFi ne demek?

Prime İnternetliye Özel 10GB tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 10 GB cepten internet, e-dergi aboneliği ve e-dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet hakkı içermektedir.

Türk Telekom WiFi noktası nedir?

Türk Telekom WiFi, ev ve işyeri dışında binlerce servis noktasında kablosuz internete bağlanabileceğiniz hızlı ve güvenli genişbant internet erişim hizmetidir. Türk Telekom WiFi ile binlerce servis noktasında taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil WiFi nasıl kullanılır?

Türk Telekom Aboneleri için Türk Telekom WiFi Hizmetine Giriş Türk Telekom WiFi isim ve logosunu gördüğünüz kablosuz internet servis noktasında cihazınızın kablosuz internet ( Wireless ) özelliğini açınız. Kablosuz ağlardan (SSID) “ Turk Telekom WiFi ”ı seçiniz. Herhangi bir ağ şifresi sorulmadan bağlantı yapılacaktır.

TT WiFi ile dışarda Limitsiz internet kullanım hakkı nedir?

Türk Telekom WiFi ile dışarıda da herkes internetine kavuşuyor! Türk Telekom internet müşterisi iseniz 1800 dk’ya varan hediye WiFi dakikaları ve Türk Telekom WiFi Otomatik ile bağlanırken kullanacağınız hediye aylık 1 GB sizleri bekliyor.

You might be interested:  Karadeniz Hangi Antlaşma Ile Türk Gölü Haline Geldi?

Türk Telekom faturalı 10 GB 29 TL nasıl yapılır?

Selfy Efsane 10 GB Kampanyası’nda 750 DK, 5000 SMS ve 10 GB internet ayda sadece 29 TL! Önce tarifeye kayıt olmak için: EFSANE 10 TARIFE yaz 5555’e gönder. SOZ yaz 5555’e gönder.

20 GB TT WiFi ne demek?

Prime Ekstra 20GB tarifesi, 20GB Cepte İnternet, yurt içi her yöne 2000 dakika, şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hatları ile sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS haklarını içermektedir. Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir.

Turkcell WiFi noktaları nereler?

Turkcell WiFi ile İstanbul’da Taksim, Saraçhane, Kadıköy Rıhtım, Vatan Caddesi, Bağcılar ve Esenler, Ankara’da Kızılay Meydanı, Konya’da Mevlana Meydanı, Bursa’da Fomara Meydanı, Kayseri’de Cumhuriyet Meydanı, Gaziantep’te Demokrasi Meydanı, Denizli’de Çınar Meydanı, İzmir’de Konak Meydanı ve Antalya’da Cumhuriyet

Turkcell WiFi noktaları ne demek?

Fiber hızında Turkcell WiFi kampüslerde! Turkcell WiFi nedir? Belirli üniversite kampüslerinde bulunan Turkcell WiFi noktalarında, kampanyanın sona erme tarihine kadar kullanabileceğiniz internet hizmetidir. Turkcell WiFi hizmeti Superonline İletişim Hizmetleri AŞ.tarafından sunulmaktadır.

Cepte Wi-Fi ne demek?

Operatör firmalarının her yerden kablosuz internete bağlanma imkânı sunduğu mobil modem olarak da bilinen taşınabilir modemlere taşınabilir internet denir.

Turk Telekom jet Wi-Fi nedir?

Ayda 19TL’den başlayan fiyatlarla ve farklı kota seçenekleri ile 10 cihaza kadar bağlantı sağlayan Jet Wifi Mobil modemli yeni tarifeler! Dilerseniz 1GB veya 6GB kademeli tarife ile dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan internet kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz.

Türk Telekom’da taşınabilir internet var mı?

Türk Telekom WiFi ile binlerce servis noktasında taşınabilir bilgisayarınız, tabletiniz veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur. Türk Telekom WiFi sayesinde hiçbir kota derdi olmadan ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Türk Telekoma Nasil Gecilir?(Doğru cevap)

Türk Telekom 1 gb WiFi nasıl kullanılır?

Nasıl Faydalanırım? Kampanya kapsamında 6 ay boyunca geçerli aylık 300 WiFi kullanım dakikası hediyesinden yararlanmak için SELFY WIFIyazıp 5060’a göndererek gerekli kullanıcı adı ve şifreyi alman yeterli. Kampanyadan Türk Telekom WiFi noktalarının bulunduğu yerlerde yararlanabilirsin.

Ev internet paylaşımı nasıl yapılır?

İnternet paylaşımı için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

  1. 1 Menüden Ayarlar öğesine dokunun.
  2. 2 Bağlantılar sekmesine dokunun.
  3. 3 Mobil Erişim Noktası ve İnternet Paylaşımı sekmesine dokunun.
  4. 4 Mobil Erişim Noktası sekmesine dokunun.
  5. 5 Kapalı olan seçeneği Aktif duruma getirerek İnternet Paylaşımı yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *