Hangi Ped Türk Malı?(Doğru cevap)

Molped Marka Bilgileri ve Ürünleri, Molped Kimin? – Yerli Türk Malı 1999 yılında pazara giren Molped, Hayat Kimya firmasının markasıdır. Molped, regl döneminde güvenle kullanabileceğiniz Ultra ve Kalın hijyenik pedler ve kişisel bakım kullanım amacına uygun Günlük Ped ürünleri ile kadın tüketiciler ile buluşmaktadır.

Molped ped hangi ülkenin?

Dünya devlerini geçti, Türkiye’nin süper markası oldu. Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük üreticilerinden biri olan Hayat Kimya’nın hijyenik ped sektöründe 13 yıl önce Dünya devlerine karşı çıkardığı Molped, hızlı büyümesini marka başarısı ile de taçlandırdı.

Hangi ped daha iyi?

En İyi ve Sağlıklı Ped

 • Sleepy Natural Ped.
 • Molped Ultra Hijyenik Ped.
 • Kotex Ultra Gece.
 • Orkid Ultra Extra.
 • Kotex İnce Günlük Ped Parfümlü
 • Kotex Active Quadro.
 • Molped Supernight.

Kotex Türk markası mı?

Amerikan Kimberly Clark bünyesinde olan Kotex markası, 2007 yılında Türkiye pazarında satışa sunuldu. Kimberly Clark şirketi 1872 yılında Amerika’da kurulan, 37 ülkede üretim yapan ve 150 ülkede satış ağı bulunan bir firmadır. Türkiye pazarına 2005 yılında giriş yapmıştır.

Molped sahibi kim?

1999 yılında pazara giren Molped, Hayat Kimya firmasının markasıdır.

Molped hangi ülkelerde var?

1937 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan Hayat Kimya A.Ş.’nin sahibi Kiğılı Ailesi’dir. Molped, Dünya çapında; Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, İran, Cezayir, Moldova, Bulgaristan, Romanya başta olmak üzere 60 ülkede satılmaktadır.

You might be interested:  Türk Telekom Hat Aktivasyonu Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Ped alırken nelere dikkat etmeli?

1. Hijyenik ped seçerken içeriğin incelenmesi önemli. Cilt hassasiyetine neden olabilecek maddeleri içermemesine dikkat edilmeli. 2. Hijyenik pedleri yoğun günlerde 2-3 saatte bir, diğer günlerde ise günde 3-4 defa değiştirmek gerekir.

Pedin içinde ne var?

Cildinize birebir değdirdiğiniz hijyenik pedin içeriğinde %100 organik pamuk olması kadınlar için son derece önemli. Doğal ve organik pamuk inci rengidir.

Ped neden kaşıntı yapar?

Ped alerjisinin oluşmasının en temel nedenlerinden birisi de regl döneminde kullanılan pedlerin kullanım süresine dikkat edilmemesinden kaynaklanmaktadır. Pedlerin değişmesi gereken süre içerisinde değişmemesi ve cilde temas etmesi sonucunda alerji oluşumuna sebep olabileceği bilinmektedir.

Orkid yerli mi?

Orkid, 1983 yılında Bethany Holroyd tarafından P&G (Procter & Gamble) bünyesinde Always ve Alldays adıyla üretilen hijyen pedleri markasıdır. Amerika merkezli P&G, Türkiye pazarına 1987 yılında girdi.

Kotex in sahibi kim?

Kotex Kimberly-Clark şirketine ait, dünyada kadınlar için ince ve hijyenik pedler ve tamponlar üreten markadır.

Orkid Türkiye’de ne zaman çıktı?

Özellikle 1920’lerden sonra tek kullanımlık hijyenik pedler piyasada daha fazla görülmeye başladı. MİLLİ Eğitim Bakanlığı işbirliği ile 1993’ten buyana Orkid, tüm Türkiye ‘de 6 ve 7’inci sınıflardaki kız ve erkek öğrencileri kapsayan Ergenlik Döneminde Değişim Projesi’ni (ERDEP) yürütüyor.

Kotex günlük ped hangi ülkenin?

Kağıt ve kişisel bakım ürünlerinde dünya lideri Kimberly-Clark’ın 1921 yılında ürettiği dünyanın ilk hijyenik pedi Kotex artık Türkiye’de.

Orkit fabrikası nerede?

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden Procter&Gamble (P&G), Türkiye’deki 30’uncu yılında, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikası için 250 Milyon TL yatırım açıkladı.

Ped markaları nelerdir?

En rahat ped markası hangisi 2021? Sızdırmaz ve sağlıklı ped markaları

 • YENİ ORKİD PLATİNUM İPEKSİ KANATLAR PED. Yenilenen Orkid Platinum İpeksi Kanatlar.
 • KOTEX ACTİVE SİNGLE PED.
 • MOLPED ULTRA ANATOMİK TEKLİ NORMAL PED.
 • NATRACARE ORGANİK PED ULTRA EKSTRA SUPER PED.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *