Haber Türk Kimin?(Çözünme)

Ciner Medya TV Hizmetleri A.Ş. Habertürk TV, Ciner Yayın Holding’e ait bir haber kanalıdır.

Show tv sahibi kimdir?

Çukurova Holding, TMSF gözetiminde olmak üzere Show TV ve kardeş kanalları Show Türk ve Show Max’i 402 milyon dolara Ciner Medya Grubu’na sattı. 15 Haziran 2013’ten 5 Ocak 2014’e kadar Show Haber’i hafta içleri Erhan Çelik sundu. Hafta sonları ise Cansu Oyan sunmuştur.

Turgay Ciner nelerin sahibi?

Turgay Ciner, HAVAŞ Hava Alanları ve Yer Hizmetleri A.Ş., Park Holding, Yazeks A.Ş, Cinteks A.Ş., Cinerler Oto Ltd, Park enerji Ltd., Taç Santral AŞ ve Ceytaş AŞ adlı kuruluşların yönetim kurulu başkanlıklarını yapmaktadır. Turgay Ciner, 1 Mart 1956 tarihinde Artvin’in Hopa ilçesinde doğdu.

Turgay Ciner ne iş yapar?

GRUP HAKKINDA Temelleri 1978 yılında atılan Ciner Grubu; ana faaliyet konusu olarak madencilik, enerji, cam, kimyasallar, medya, denizcilik, turizm ve diğer ticari sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin büyük Gruplarından biridir.

Show TV ne zaman kuruldu?

Kariyeri. Turgay Ciner, 1956 yılında Laz kökenli bir ailenin çocuğu olarak Hopa’da dünyaya geldi. Aynı zamanda Kasımpaşa SK’nın sahibi olan Turgay Ciner, evli ve iki çocuk babasıdır. Büyük oğlu Atilla kendi inşaat şirketini yürütmektedir.

Turgay Ciner kaç kardeş?

1975-1976 öğretim yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Turgay Ciner kimdir hayatı?

Turgay Ciner, 1956 yılında Hopa-Artvin’de doğmuştur. Ciner Grubu, daha sonra Kanaltürk’ü alma girişimi sonuç vermeyince Kanal 1 ve Habertürk kanallarını satın almıştır. Turgay Ciner evli ve iki çocuk babasıdır. Büyük oğlu Atilla kendi inşaat şirketini yürütmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *