Gizli Numara Nasıl Bulunur Türk Telekom?(Çözüm bulundu)

TURK TELEKOM GİZLİ NUMARA ÖĞRENME Türk Telekom aboneleri gizli numaradan gelen aramaların kimden olduğunu öğrenmeleri için “Bilinmeyen Numaralar Rehberi” servisini kullanabilirler. Bu servisi kullanmak için: *100# menüsünü, TT Mobil WAP’ı ya da 11855’i kullanabilirsiniz.

Özel numarayi nasil ogrenirim?

Bunun için yapmanız gereken işlemler;

 1. 11842 Bilinmeyen Numaralar servisini aramak ya da.
 2. “KIM” yazıp boşluk bıraktıktan sonra sizi arayan 10 haneli GSM numarasını yazıp 7048’e mesaj atmaktır.

Gizli numaradan arama tespit edilir mi?

Maalesef özel numara sorgulama mümkün olmamaktadır. Çünkü operatörler gizli numaradan gelen çağrıların bilgilerini vermeye pek yanaşmazlar. Bu yüzden özel numaradan arayanı bulma işi pek kolay gözükmemektedir. Bu yüzden geriye sadece hukuksal yollara başvurmak kalıyor.

Bilinmeyen bir numara nasıl bulunur?

Aradığınız isim/soyad veya TT Mobil numara bilgisinin size ulaşması için, ilgili abonenin “ Bilinmeyen Numaralar Rehberi“ne kayıt yaptırmış olması gereklidir.

 1. 11855’i arayarak:
 2. 11855’e SMS göndererek:
 3. BenimMenüm ile:
 4. Web üzerinden:

Özel numaranın kime ait olduğunu öğrenme Vodafone?

Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi’nden sorgulama yapmak için; – 11842 Bilinmeyen Numaralar servisimizi arayabilir, – “KIM” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası ‘ nı yazarak 7048’ e sms gönderebilirsiniz.

* 31 ne işe yarar?

8- Telefonunuzu arayan kimlik numarasında gizleme: # 31 # Bunu yalnızca Android cihazlarda çalıştırabilirsiniz. Ancak bu kodun girilmesi, Arayan Kimliği’nin devre dışı bırakıldığını belirten bir pop-up açıyor. Arayan Kimliği’ni yeniden yüklemek için *31 # yazın. Arayacağınız numaranın önüne # 31 # kodunu ekleyin.

You might be interested:  Tc Nasıl Yazılır Türk Dil Kurumu?(Soru)

*# 30 nedir?

*#30 # kodunu tuşlarsanız numaranızı gizleyebilirsiniz gibi birçok paylaşım var. 6- Kendi Konuşmalarınızı Dinleyin; Yalnızca android telefonlarda geçerli olduğu iddia edilen bu özelliğe göre, *#*#8351#*#* kodunu tuşlayarak son 20 telefon görüşmesindeki kendi konuşmalarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Arayan numara yok ne demek?

iPhone’da gizli numara ile arandığınız zaman ‘ Arayan Numara Yok ‘ ekranı ile karşılaşırsınız. Gizli numara engelleme işlemi telefonunuzda bulunan bir işlem değildir. Operatörlere göre farklılık göstermektedir. Turkcell kullanıcıları gizli numaraları engellemek için, #253# tuşlarına basılması yeterlidir.

Gizli numaradan birini aramanın cezası nedir?

Kişilerin huzur ve sükununu bozma suçunun cezası, 3 aydan 1 yıla kadar hapis cezasıdır (TCK m.123).

Telefon numarası kime ait ücretsiz?

Telefon numarası kime ait öğrenmek için şu adımları izlemeniz yeterli olacaktır:

 • Telefonunuzun arama ekranını açın.
 • *100# numaralarını tuşlayın ve arama yapın.
 • İşlemler menüsü açılacak.
 • Menüden Bilinmeyen Numaralar Servisi’ni açın.
 • Açılan ekranda numaradan sorgulama yapabilirsiniz.

Numara kime ait ücretsiz sorgulama?

Başka bir yöntem denemek isteyenler ise telefonun tuş takımından “*100# ” rakamını tuşlayarak, telefonunuzun bilinmeyen numaralar servisine giriş yapabilir ve bilinmeyen numara ile alakalı bilgi edinebilirler.

Cep telefonunda özel numara ne demek?

sizi #31# ile arayanların telefon numaralarını görememe olayı. 2000 yılından sonra üretilen telefonlarda arayan numara dijital olmayan bir pstn (yani sabit numara ) ise özel numara yazmaz ekranda. yalnızca arama yazar.

Vodafone Numara Sorgulama ne kadar?

Yapılan her sorgu 4 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara vergiler dahildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *