Galatasaray Türk Telekom Sponsorluk Anlaşması Ne Zaman Bitiyor?(En iyi çözüm)

2011 Ağustos’unda bu şirket ile yapılan anlaşmanın da sona erdiği açıklandı. 2020 yılının Mart ayında, Galatasaray ile Türk Telekom arasında imzalanan sözleşme ile stadyumun mevcut isim sponsorluğu anlaşması ₺30.000.000 karşılığında 2020-21 sezonu sonuna kadar uzatıldı.

Türk Telekom Stadı sponsorluk ne zaman bitiyor?

Galatasaray’ın isim sponsorluğu yaptığı Türk Telekom ile anlaşması 2020-2021 sezonu itibarıyla sona erdi. Türk Telekom ile Galatasaray’ın 11 yıl süren ‘ Türkiye ‘nin ilk stadyum isim hakkı anlaşması’nın süresi, 2020-2021 sezon sonu itibarıyla doldu. Taraflar, yeni bir uzatmaya gitmeme konusunda anlaştılar.

Galatasaray stad isim anlaşması ne zaman bitiyor?

Türk Telekom ile Galatasaray ‘ın 11 yıl süren Türkiye’nin ilk stadyum isim hakkı anlaşmasının süresi, 2020-2021 sezon sonu itibarıyla doldu. Taraflar, yeni bir uzatmaya gitmeme konusunda anlaştılar. Galatasaray Kulübü, stadyum isim hakkı için yeni anlaşmanın kısa sürede açıklanacağı duyurdu.

Galatasaray yeni stadı nerede?

Galatasaray’ın stadyumun ismine ilişkin yaptığı sponsorluk anlaşmasının sona ermesi ile birlikte bu sabah saatlerinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ndeki Türk Telekom Stadyumu yazısı kaldırıldı.

Türk Telekom Arena yeni ismi ne olacak?

Galatasaray ile Türk Telekom arasında 2011 yılından beri süren stat isim sponsorluğunun sona ermesinin ardından Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nden ‘ Türk Telekom ‘ yazıları kaldırılmaya başlandı. Sarı-kırmızılı takımın stadı yeni sponsorla anlaşana kadar Ali Sami Yen Spor Kompleksi olarak anılacak.

You might be interested:  Türk Telekom 4.5 G Ye Nasil Gecilir?(En iyi çözüm)

Türk Telekom Arena Stadı kaç metre?

Kulübümüz ve Nef, Türk spor tarihinin en yüksek bütçeli stadyum isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Yeni adıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleşen anlaşmanın basın lansmanı, Başkanımız Burak Elmas ve Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Galatasaray Stadı ismi ne olacak?

Sarı-Kırmızılı takım Timur Şehircilik Planlama A.Ş arasında 5 sezonu opsiyonlu olmak üzere toplamda 10 (5+5) sezon için 725.000.000 TL + KDV değerinde stat isim hakkına ilişkin sponsorluk ve reklam tanıtım sözleşmesi imzaladı. Galatasaray ‘ın stadının yeni adı “Ali Sami Yen Spor Kompleksi NEF Stadyumu” oldu.

Galatasaray stad ismi ne oldu?

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan çok amaçlı stadyumdur. Galatasaray ‘ın iç sahadaki futbol maçlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Türk Telekom Arenada Galatasarayı ilk kim yendi?

Ligde kötü günler yaşayan Galatasaray, ligin ikinci yarısından itibaren maçlarını oynamaya başladığı yeni stadı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena ‘da ilk mağlubiyetini Fenerbahçe’den aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *