Cnn Türk Ne Oluyor?(EN iyi 5 ipucu)

Cnn Türk Ne Oluyor programı sunucusu?

Göksu Öngören Özgür, asker bir ailenin ikinci çocuğu olarak, Diyarbakır’da dünyaya geldi. İlk ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı.

Fulya Kalfa nereli?

13 Temmuz 1983 yılında Başkent Ankara’da doğmuştur. Fulya Kalfa 1.75 boyunda,58 kilo dadır.Eğitiminin tamamını Ankara’da tamamlamış olan güzel sunucu Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümünü bitirmiştir.

Spiker Duygu Kaya kimdir?

DUYGU KAYA KİMDİR? Lisans eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Mezun olduktan sonra Medya Akademisi’nde diksiyon ve sunuculuk eğitimi aldı. Hürriyet Gazetesi İstihbarat ve Dış Haberler servisinde staj yaptı.

Fulya Öztürk kim?

Gazeteci ve muhabir Fulya Öztürk, Ocak 1989 yılında Adana’nın Seyhan ilçesinde doğdu. Lise eğitimini Adana Gündoğdu Koleji’nde tamamladı. 2006 senesinde Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazandı. Üniversiteyi kazandığı ilk sene 2006 yılında televizyonculuk kariyeri başladı.

Kaan Temeltaş kimdir?

1996 yılında Manisa’da doğdu. 2014 yılında İntaş Lisesi’nden 2019 yılında Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesine bağlı Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. Kaan Temeltaş, üniversite eğitimi görürken bir yandan seslendirmeyle ilgili çalışmalar da yaptı.

CNN hangi ülkeye ait?

Cable News Network ( CNN ), Ted Turner tarafından 1980 yılında kurulan Amerikalı haber kanalı.

Bora Bayraktar aslen nereli?

Bora Bayraktar (1973, İstanbul) Türk gazeteci, akademisyen, yazar. Türk dış politikası ve Orta Doğu sorunları üzerine uzmanlaşmış bir gazeteci ve akademisyendir.

You might be interested:  Türk Telekom Evde Internet Nasıl Iptal Edilir?(Çözünme)

Spiker Fulya Kalfa kimdir?

Fulya Kalfa, 13 Temmuz 1983’te Ankara’da dünyaya geldi. Ankara’da doğup büyüen Fulya Kalfa eğitimlerini de Ankara’da tamamladı. Lise eğitimini Özel Arı Lisesi’nde tamamlayan Kalfa, Bilkent Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Fulya Kalfa boyu: 1.75 metre boyundadır.

Fulya Kalfa nerede çalışıyor?

Kalfa şimdi CNN TÜRK Ana Haber bülteninin sunuculuğunu yapıyor. 24 saatte yaşananlar, güne damga vuran haberler, hayata insana dokunan olaylar, Ana Haber bülteninde hafta içi her akşam yayınlanıyor.

Fulya Öztürk kimdir boyu kaç cm?

Fulya Öztürk ‘ün boyu 1.68 cm boyunda ve 54 kilodur. Evli değildir ve Bekardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *