Cnn Türk Hangi Kanalda?(Çözüm bulundu)

CNN Türk, Amerikalı CNN şirketi ve Demirören Holding bünyesinde yayın yapan haber kanalı.CNN Türk
KabloTV 58. kanal (HD) 921. kanal
Uydu radyo yayını
Türksat 4A 12034 V 27500 5/6
D-Smart 507. kanal

32 

CNN Türk Digiturk’ten çıktı mı?

CNN Türk 2010 yılında tüm CNN ‘ler gibi logosunu sağ alt köşeye taşımıştır. 17 Eylül 2012 tarihinde 16:9 yayın formatına geçmiştir. Kanal şu an sadece bazı şehirlerde karasal yayında olup ayrıca, Kablo TV, Teledünya, Digiturk, Filbox ve D-Smart üzerinden yayınlarına devam etmektedir.

CNN hangi ülkeye ait?

Cable News Network ( CNN ), Ted Turner tarafından 1980 yılında kurulan Amerikalı haber kanalı. Kuruluşundan sonra, ABD’de 24 saat haber yayın yapan ve yalnızca haber yayınlayan ilk kanaldır.

CNN International internetten nasıl izlenir?

CNN İnternational Türkiye’den D Smart Ve Tivibu platformlarından izlenebilir.

CNN Türk Radyo kaçta?

CNN Türk Radyo Dinle İstanbul 92.5, Ankara 107.6 Frekansından ulaşabileceğiniz CNN Türk Radyo ‘ya sitemiz üzerinden internet bağlantısıyla dilediğiniz her yerde mobil aracılığıylada ulaşabilirsiniz…

TV8 5 Digiturk’te hangi kanalda 2020?

Bu kanal yayından kaldırılmıştır. TV8, 5 HD kanalını Digiturk 55. kanaldan izleyebilirsiniz.

92.5 Hangi radyo?

Radyo Şok Dinle. 1995 yılında yayın hayatına başlayan radyo, Hatay merkezli stüdyolarından programlarını sürdürmektedir. Yayın içeriği genel olarak Türkçe pop müzik ve haber bültenleri ile kültür ve sanat içerikli programlardan oluşmaktadır. İstasyon karasalı 92.5 frekansından sürdürüyor.

A Haber Radyo kaçta?

Turkuvaz radyolar grubuna dahil olan A Haber Radyo, İstanbul merkezli 90.2 ve 88.8 frekansları haricinde ülkemizin dört bir köşesinde de fm frekansları bulunmaktadır. Sloganını “Haberin Radyosu ” biçiminde seslendiren A Haber Radyo dinleyicilerine objektif haberler sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *